X

Stüdyo

Locca Records

STÜDYO

Locca Records, müzik endüstrisinde faaliyet gösteren bir şirket olarak, profesyonel müzik stüdyosu hizmetleri sunmaktadır. Müzik stüdyosu hizmetleri alanında uzmanlaşmış olan Locca Records, müzik kayıtları, mix ve mastering işlemleri, prodüksiyon, aranjman gibi birçok alanda sanatçılarına yüksek kaliteli hizmetler sunar.

Locca Records müzik stüdyosu, son teknoloji ekipmanları ve akustik özellikleriyle sanatçılarına en iyi kayıt deneyimini yaşatır. Profesyonel müzisyenlerin, prodüktörlerin, bestecilerin ve müzik severlerin tercih ettiği müzik stüdyosu, müşterilerine en iyi kayıt kalitesini sunar. Stüdyonun akustik özellikleri, profesyonel ekipmanları ve deneyimli personeli sayesinde sanatçılarının kayıtlarını en yüksek kalitede yapar.

Locca Records müzik stüdyosu, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş hizmetler sunar. Kayıt işlemlerinin yanı sıra sanatçılarının isteklerine göre mix ve mastering işlemleri de yaparlar. Müşterilerinin müziklerini en yüksek kalitede hazırlamak için en son teknolojileri kullanırlar. Ayrıca, müşterilerinin prodüksiyon, aranjman gibi ihtiyaçlarını da karşılarlar.

Locca Records müzik stüdyosu, müşterilerine birçok farklı alanda hizmet sunar. Kayıt işlemlerinin yanı sıra, müşterilerinin mix ve mastering işlemleri, prodüksiyon, aranjman gibi ihtiyaçlarını da karşılarlar. sanatçılarının ihtiyaçlarına en uygun hizmetleri sunmak için her zaman yenilikçi ve özgün çözümler üretirler.

Locca Records müzik stüdyosu, sanatçılarına en iyi kayıt deneyimini yaşatmak için her zaman en son teknolojileri kullanır. Profesyonel ekipmanları ve deneyimli personeli sayesinde sanatçılarının  müziklerini en yüksek kalitede hazırlarlar. Ayrıca, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş hizmetler sunarak sanatçı memnuniyetini en ön planda tutarlar.

STÜDYO

Locca Records, son teknoloji ekipmanları ve alanında yetenekli ve tutkulu ekibi ile donatılmış bir ses kayıt stüdyosu sunar.

EDİSYON

Locca Records, üstün teknolojik altyapısı ve uzman kadrosuyla sanatçılarına bu süreçlerde tam destek sunarak, özgün ve kaliteli işler üretmelerine destek olur.

ENTARTAINMENT

Locca Records'un profesyonel ekipleri, sanatçıların sahne performanslarına eşlik ederek, konserlerini unutulmaz kılar.

GREEN BOX

Locca Records'un profesyonel Green Box hizmeti, müşterilerimize yaratıcı fikirlerini hayata geçirme imkanı sunar.

Bağlantıda Kalın

info@loccarecorrss.com
+90 216 661 56 36

Yeni nesil Müzik & Film Yapımcısı olarak bünyemizde; Ses Kayıt Stüdyosu, Akustik Performans Alanı, Green Box, Katalog ve Ürün Çekim Alanı ile tam anlamıyla Entegre Müzik ve Film Yapım Prodüksiyon şirketidir. Locca Records bir Locca Grup A.Ş. kuruluşudur.

© 2023 Tasarım: ©Tweenro